רשתות גדולות בענף המזון, שפעמים רבות נבנות מראש בתהליך שמאפשר התרחבות מבוססת סניפים וזכיינים, זקוקות לשירותים מקצועיים כדי ללכת בדרך הבטוחה להצלחה. מבקרת איכות, דרך הדרכה וליווי זכיינים ועד אימון צוותי עבודה – אנחנו נדאג להפוך את המותג שלכם לרשת מצליחה.

רשת גדולה היא לא סתם אסופת סניפים או מספר בעלי עסק שחברו להם יחדיו, אלא מארג עסקי מורכב ומהונדס להצלחה, שמחבר מספר לוקיישנים גיאוגרפיים וסט של ערכים עסקיים לכדי יישות מיתוגית ושיווקית אחת. רשת היא לא רק רשימה של סניפים שנראים אותו הדבר ומוכרים את אותו השירות או המוצר, אלא חברה גדולה שאיגודה והפעלתה המוצלחת דורשים התנהלות מקצועית בדרגה גבוהה יותר מאשר בתי עסק רגילים שעובדים בפורמט עצמאי לחלוטין.

ההבדלים בין אסופת סניפים לבין רשת מתפקדת ומתקתקת שפועלת כמו מכונה משומנת היטב ויוצרת ללקוחותיה תדמית של עסק אחד רחב ידיים שחובר את כל הארץ, הם גדולים, ומתחילים בעיקרון אחד חשוב: עד כמה מוכן המותג או העסק לעבודה מקצועית בקריטריונים מחמירים של איכות, דיוק, כוח אדם והקפדה על נהלים. נושאים אלו מבדילים בין עסק ממוצע לבין מותג מצליח שיכול להפוך לרשת, ואנחנו נדע להשתמש בהם כדי להפוך אתכם ואת המותג שלכם לרשת.

פתרונות לרשתות – מה אנחנו מציעים?

אנו מתמחים בפתרונות אבטחת איכות, בקרה, הדרכה וליווי אישי צמוד של רשתות מזון, ועוסקים בשירות לקוחות המעוניינים באיתנות רשתית המתבטאת בהיבטים מקצועיים, כלכליים ואנושיים. אנו מתאימים את תוכנית הפעולה שלנו לכל סוג של לקוח, בית עסק או מותג, ויכולים למצוא גם לכם את תוכנית הפעולה עם התוצאות הכי טובות.

שירותינו מיועדים לכל מותג או בעל עסק שבונה או שואף לבנות מותג במודל שמתאים להתרחבות רשתית, החל משלב הרעיון וההקמה הראשונית, דרך הרצת העסק בתקופת חייו הראשונית ועד ליווי צמוד לאורך כל הדרך עד הפיכה לרשת מוצלחת שמתפקדת ללא תקלות. אנו לוקחים אתכם יד ביד כל הדרך אל המטרה הסופית, ומספקים לכם בדרך סל של שירותים ברמת האיכות הגבוהה ביותר.

בין השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו:

GO NO GO ϖ  וצפי כלכלי בפיתוח רשת
ϖ  מחקר השוואתי מקיף של השוק הרלוונטי עם דגש על מתחרים ישירים
ϖ  בנייה ואופטימיזציה של מודל זכיינות להתרחבות רשתית
ϖ  פיתוח עסקי של הרשת, הסניפים וערכי המותג
ϖ  מיתוג, תכנון ותזמון הקמת ופריסת סניפי הרשת
ϖ  איתור, מיון ובדיקת התאמת זכיינים – במסלול ליווי מלא והדרכה למצוינות
ϖ  פתרונות אבטחת איכות, בקרה והדרכה רישתית
ϖ  העצמת השליטה הארגונית ושכלול התפיסה האסטרטגית של הרשת
ϖ  בניה והשרשת תרבות ארגונית
ϖ  אימון והקניית נהלים לצוותי עבודה FLOOR & KITCHEN
ϖ  הדרכת FC מקיפה – ניהול עלויות והוצאות
ϖ  הדרכת מכירות סניפית ורשתית
ϖ  ליווי למסלול הלוואות בערבות מדינה
ϖ  תכנון ובניית תיק זכיינות וספר נהלי רשת – בהתאם לפוזיציה האסטרטגית והשיווקית העדכנית ביותר, ההעדפות וערכי הבסיס של המותג וסניפיו. אנו מאמינים כי ספר נהלים הוא חוברת ההפעלה של העסק, ויודעים כי ספר נהלים טוב ומקיף מצמצם עד למינימום את הצורך באלתורים, כאשר כל פעולה ומשימה מבוצעות לפי הגדרות מקצועיות ידועות מראש.

בנוסף לשירותים הללו אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו כדי לקבל ייעוץ וליווי מלא בדרך להבנה העסקית האופטימלית של המותג שלכם ושלל האופציות השיווקיות והמכירתיות שלו. צרו עימנו קשר ואנחנו נשמח להראות לכם את מפת הדרכים שלכם בדרך להצלחה.