ייעוץ עסקי קולינרי והקמת עסקים בתחום המזון

מסעדה או עסק לממכר מזון שרוצים להצליח בעולם המודרני, התחרותי והמהיר של היום בלי לצאת בהפסד, יתמקדו בשלוש נקודות חשובות: יצירתיות, חקרנות וגמישות מחשבתית. בעזרת שלושה עקרונות אלו, נשמח להראות לכם את הדרך הכי טובה להצליח ולהשאיר ללקוחות שלכם טעם של עוד.

ייעוץ עסקי למסעדות ועסקים אחרים שנוגעים בעולם ממכר המזון, הוא שירות בסיסי וחשוב ביותר שכמעט כל עסק צריך, ולא משנה איזה שף מנהל אצלו את המטבח. שירות של ייעוץ עסקי, שניתן בצורה שמותאמת במאת האחוזים למותג, הערכים המייצגים שלו ושאר הפרמטרים העסקיים שלו (מיקום, גודל, סוג קהל יעד ועוד) יכול לקחת אותו רחוק וגבוה, והשמיים הם הגבול.

אם אתם רוצים לקבל ייעוץ עסקי למסעדות שיהיה יותר מדויק ופרטני מאשר ייעוץ עסקי כללי לעסקים, אתם צריכים מישהו שלא רק מבין בעסקים ואנשים אלא גם באוכל טוב, ובכל מה שצריך לעמוד מסביבו כדי לעשות ממנו כסף. אצלנו, לא רק מבינים אוכל ואוהבים אוכל, אלא יותר מהכל יודעים להשקיע באנשים הנכונים ולעזור להם לעלות על הדרך הרווחית והנכונה ביותר לנהל את המסעדה שלהם, ברחבי העולם הקולינרי, כמו גם בעולמות עסקיים אחרים, עברנו במשך שנים תהליכים רבים של תכנון, תמחור, יצירה עסקית, ניהול, שיווק, מכירות וקריאייטיב, ביחד עם חברות, בעלי עסק ומותגים רבים, וכל אלו נוצקו יחד למטרה אחת – לקחת אתכם כל הדרך אל ההצלחה.

בעת שירות ליווי צמוד שכולל ייעוץ עסקי למסעדות, המטרה שלנו היא לקחת את הרעיונות שלכם, גם בשלב בתולי וראשוני ביותר, ולממש אותם במציאות, בצורה שתכניס אתכם חלק לתוך הביזנס. איתנו, תוכלו סוף סוף לראות עד כמה רחוק האופק כאשר מסתכלים עליו מגבוה.

להלן מגוון השירותים השונים שאנו מציעים לכם, בעלי מסעדות ועסקים לממכר מזון, שרוצים להצטרף אלינו ולהפוך לטובים ביותר.

ייעוץ עסקי – שירותים שאנו מציעים ללקוחותינו:

תחת מעטפת רחבה של "ייעוץ עסקי למסעדות", אנו מתאימים לכל לקוח ומותג דרך התקדמות ותוכנית פעולה ייחודית ומותאמת אישית. תוכנית הפעולה שנצאים גם לכם, כוללת התקדמות ופעילות מקבילה במספר ערוצים וכלים:

    • ייעוץ וליווי עסקי כלכלי שוטף ומקיף למסעדה שלכם
    • דו”ח אבחון עסקי מעמיק – עלויות, רווחים ומה שביניהם
    • בניית תפריטים וקונספטים עסקיים – לאירועים מיוחדים ולכל ימות השנה
    • תכנון ובניית תיק זכיינות וספר נהלי רשת – לעשות עסקים כמו גדולים, מהיום הראשון
    • תוכניות ייעוץ עסקיות וליווי צמוד במפרטים שונים, שכוללות:

תכנית ליווי עסקי מורחב:
– אבחון עסקי מלא והנפקת דו"ח מסקנות עבר ועתיד – שיפור ושימור
-בניית תוכנית עסקית מלאה – כולל התפתחות עסקית עתידית
– הגדרת והידוק הקונספט העסקי של המסעדה והתפריט
– גיבוש קונספט המיזם מבחינת קהלי היעד – אסטרטגיה לטווח קצר וארוך
– גיבוש והתאמת רמות המחירים, סגנון השירות, האווירה, קהלי היעד והמיצוב
– הגדרת חזון מטרות ויעדים – שרטוט מפת דרכים מלאה
-ניתוח SWOT אסטרטגי
-ניתוח וחישוב נקודות איזון והנפקת דו”חות רווח והפסד
-כלי הגשה וציוד נלווה בהתאם לדרישות
-הדרכה בנהלי עבודה בסיסיים
-הדרכה לגיוס צוות באם יידרש
-ייעוץ וליווי בחירת מערכות תקשורת
-הדרכת הצוות בנושאי מכירה ושירות
-הדרכה וליווי המנהלים ובעלי העסק בניהול תפעולי ועסקי נכון של העסק

סל השירותים שלנו יעזור לכם, בעלי מסעדה חדשים, להבטיח לעצמכם לא רק סיכויי הישרדות גבוהים בשוק התחרותי, אלא גם בניית זהות עסקית ייחודית ואטרקטיבית, שתביא לכם לקוחות, משקיעים וקשרים נכונים. לא יודעים בדיוק מה אתם צריכים או מה נכון למסעדה שלכם? אנחנו נדע להגיד לכם בדיוק מה, ואיך הכי טוב לעשות אותו. פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

התקשרו עכשיו

050-456-91-70